Lyderių lentelės režimas CS2? Esame labai arti!

- - 0 komentarų įraše Lyderių lentelės režimas CS2? Esame labai arti!

Po naujausio „Counter-Strike 2” atnaujinimo kai kurie populiariausi duomenų ekspertai atskleidė keletą įdomių užuominų, galinčių turėti įtakos „Counter-Strike” ateičiai. Tai susiję su lyderių reitingavimo sistema pačiame žaidime!

Šią vasarą planuojama išleisti „Counter-Strike 2”, o kadangi daugelis pasaulio šalių nekantriai laukia frančizės tęsinio, „Valve” dirba itin intensyviai – „Counter-Strike 2” reguliariai atnaujinama uždarojoje beta versijoje.

Grįžtant prie rangų, „CS:GO” jau turi pagrindinę rangų sistemą, kurioje žaidėjai, atsižvelgdami į pergales, pralaimėjimus ir pasiekimus, gali pereiti nuo „Silver” iki „Global Elite”, tačiau žaidimo kūrėjas ilgą laiką buvo kritikuojamas, nes dabartinėje „CS:GO” rangų sistemoje trūksta keleto funkcijų, kurias turi daugelis kitų ranginius režimus turinčių žaidimų.

Pavyzdžiui, CS:GO nerodo, kiek žaidėjui trūksta iki kito rango. Konkurenciniuose žaidimuose, pavyzdžiui, „Valorant” ir „Apex Legends”, netgi yra įvairių informacinių užuominų, padedančių žaidėjui suprasti, kaip arti ar toli jis yra.

Informaciją apie lyderių lenteles ir sezonus pirmą kartą paskelbė „Aquarius”, kuri kruopščiai tikrina CS2 failus kiekviename atnaujinime.

„Aquarius” atskleidė, kad „Premier” varžybų režime bus sezonai, kurie kas kelis mėnesius atnaujins lyderių lentelę, taip pat pasaulinė lyderių lentelė, kurią taip pat bus galima rūšiuoti pagal regionus.

Rezultatų lentelėje bus rodomas žaidėjo vardas, rangas, pergalės, pergalių skaičius ir „CS reitingas”.

Tikimasi, kad CS reitingas apjungs įvairius statistinius rodiklius, pavyzdžiui, nužudymus , rezultatyvius perdavimus, ADR, kad būtų galima bendrai įvertinti, koks geras yra žaidėjas.

Rangų diapazonas yra nuo 0,00 iki 35,00, o kiekvienas 5,00 vienetų padidinimas bus skirtingos spalvos.

„Aquarius” taip pat paminėjo, kad iš viso galėtų būti du sezonai per metus, kurie sutaptų su pavasarį ir rudenį planuojamais CS2 pasaulio čempionatais.

Daugelis šių funkcijų atrodo labai artimos trečiosios šalies paslaugai arba „FACEIT” siūlomai rungtyniavimo platformai, kuria tradiciškai naudojasi aukšto lygio CS žaidėjai, tačiau ekspertai mano, kad „FACEIT” nepraras savo prestižo bendruomenėje.